Вчора відбулося чергове засідання топонімічної комісії, на якому розглянули низку важливих питань, що стосуються найменування, перейменування вулиць та встановлення пам’ятних знаків у місті.

Серед питань, розглянутих та проголосованих – перейменування ЗОШ №11 іменем Дмитра Букарьова та направлення відповідного звернення до директора школи.

blank

Дмитро Букарьов –  український військовий діяч, полковник (посмертно), заступник командира окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов», Національної гвардії України, учасник російсько-української війни.

Пішов на війну добровольцем у 2014 році, віддав 8 років життя захисту України, виховав чимало молодих «азовців».

З 28 лютого 2020 року — заступник командира Окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов» НГУ. із застосування артилерії.

Заради збереження життя людей за наказом вищого командування 20 травня 2022 року потрапив у полон під час виходу із заводу «Азовсталь» в Маріуполі. Утримувався у виправній колонії в селищі Оленівка.

28 липня 2022 року загинув у полоні.