Сьогодні з керівником соціальних програм ЮНІСЕФ в Україні Артуром Айвазовим підписав Меморандум про наміри та взаємодію на отримання офіційного статусу «Громади, дружньої до дітей та молоді». Маємо на меті пройти всі необхідні етапи для отримання статусу кандидата в учасники ініціативи, створити комфортні умови для розвитку і самореалізації дітей та молоді міста. Про це на Фейсбуці повідомив міський голова Олександр Цебрій.

Важливо не лише чути дітей та молодь, а долучати їх до прийняття рішень у громаді. Лише громада, дружня до дітей, може бути успішною.

Цю роботу починаємо не з нуля. Місто Умань активно долучається до нових ініціатив, проектів та конкурсів. А саме: «Молодіжний працівник», «Молодіжна столиця України», міський проект «Академія молодіжного лідера», який за підсумками 2017 року став кращою практикою молодіжної роботи в Україні.

Сподіваємось отримати офіційний статус «Громади, дружньої до дітей та молоді» відповідно до процедури ЮНІСЕФ та залучити нові інвестиції на реалізацію програми.