Багато пліток ходить навколо цього талановитого співака з Черкащини. Олег Винник має прихильність мільйонів жінок, які щиро люблять його та хочуть пізнати трохи більше. У новому випуску «Все буде добре» відкрились деякі факти про кумира мільйонів, інформує телеканал СТБ.

Правдиві факти про Олега Винника:

1. Справжнє щастя для Олега Винника – це смаколики, причому серед ночі: «Трохи, в невеликих кількостях, вночі. У мене якась звичка – о 3 або 4 ранку з’їсти щось солоденьке».
2. Олег любить робити закрутки власноруч: «Мені подобається і процес консервації, і, звичайно, результат! Люблю своїми закрутками пригощати друзів, адже, роблячи щось своїми руками, ти вкладаєш в цей процес не тільки частинку своєї праці, а й своєї душі».
3. Олег Винник не може встояти перед молодим зеленим горошком: «Якщо я побачу горох – придбаю весь, що є в наявності: відро – так відро! І буду всю дорогу ним смакувати. Не можу перед ним встояти».
4. Зірка буде викладати в Київському національному університеті культури і мистецтв. До речі, про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Михайло Поплавський: «Топовий артист Олег Винник став зірковим викладачем кафедри шоу-бізнесу Університету культури!».
5. Олег мріє побудувати будинок своїми руками: «Щоб біля нього можна було сидіти з вудкою… І щоб це обов’язково було в Україні! Купувати готовий будинок не хочу».
6. Олег мав досвід нерозділеного кохання, і навіть зробив татуювання на честь цієї жінки. Це було перше кохання співака, про що вона не знає навіть зараз.
7. З алкоголю Олег полюбляє віскі та коньяк.
8. В Олега Винника просто на сцені луснули штани. Він каже, що це був його найбільший конфуз.

Неправдиві факти:

1. Алергія на полуницю.
2. Страх висоти.
3. Мрія стати поліцейським.
4. Найромантичніший вчинок Олега заради дівчини – вечеря при свічках на даху багатоповерхового будинку (звичайно, брехня, бо наш красунчик може і краще, навіть зірку з неба дістати заради коханої).
5. Олег Винник кілька разів відвідував нудистський пляж.
7. У дитинстві дуже довго носив брекети та окуляри.
8. В Олега був роман з однією з фанаток.