У четвер, 12 липня, в ході позачергового засідання сесії Канівської міської ради депутати ухвалили рішення «Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання Яблунівської територіальної громади Канівського району Черкаської області до Канівської міської територіальної громад Черкаської області».

Нагадаємо, 5 липня ц.р. було здійснено перший крок на шляху до створення Канівської ОТГ. Так, заслухавши в.о.керуючого справами В.Святелика і сільського голову В.Огородніка, депутати ухвалили рішення «Про надання згоди на добровільне приєднання Яблунівської територіальної громади Канівського району до Канівської міської територіальної громади».

– 5 липня ц.р. Канівська міська рада ухвалила дуже важливе рішення про підтримання ініціативи Яблунева про добровільне приєднання до Канівської міської територіальної громади, – поінформував В.Святелик. – Тепер, відповідно до законодавства, необхідно ухвалити низку процедурних рішень, зокрема, поданий проект рішення «Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання Яблунівської територіальної громади Канівського району Черкаської області до Канівської міської територіальної громад Черкаської області».

Відповідним документом затверджується план організаційних заходів щодо добровільного приєднання Яблунівської територіальної громади до Канівської міської територіальної громади, яким передбачено проведення розрахунків обсягу доходів та видатків Яблунівської територіальної громади; моніторингу закладів, які утримуються за рахунок сільського бюджету; моніторингу майна, активів та зобов’язань Яблунівської територіальної громади; аналізу стану земельних ресурсів в межах Яблунівської сільської ради тощо.

Також в.о. керуючого справами зауважив, що після ухвалення всіх процедурних рішень пакет зібраних документів по створенню Канівської ОТГ в визначені терміни має бути направлено до Черкаської ОДА, де він розглядатиметься на відповідність законодавству.