Сьогодні будівлю Черкаської облдержадміністрації замінували. Про це повідомляють самі працівники установи, яких терміново евакуювали з приміщення.

Чи це було хибне повідомлення, чи ні, наразі невідомо, оскільки правоохоронці досі перевіряють будівлю.

Нагадаємо, повідомлення про замінування почали надходити до правоохоронців у травні. Так, 17 травня було повідомлено про замінування 13 об’єктів, 21 травня надійшла інформація про 30 будівель, 24 травня – знову про 30 об’єктів, 7 червня – понад 30 об’єктів, 10 червня – надійшла інформація про 7 об’єктів.  Кожного разу про замінування інформували електронним листом, що надходив у поліцію, у переліку були вказані торговельно-розважальні центри, магазини, лікувальні установи, дитячі садки та багатоповерхівки. Ще про замінування повідомляли 18 червня, мова йшла про кількадесятків об’єктів, і наступного дня – 19 червня. А 7 липня – було встановлено своєрідний “мінувальний” рекорд, адже було повідомлено про 200 об’єктів, в тому числі і дитячі майданчики.

Окрім того, також був випадок телефонного повідомлення про “мінування” поліції та магазину “Кооператор”. Жінку, що телефонувала, було затримано.