Мене звати Голуб Владислав Миколайович, так-так вам не почулося, і я хочу зробити офіційну заяву, що я – не технічний кандидат, як тут заявляють деякі особи на 197-му окрузі, де я балотуюсь. Я Ваш земляк з Черкащини, де народився і виріс. Де й зараз проживають мої мама, брати і всі родичі. В Будищах Черкаського району похований мій батько, світла пам’ять про якого і досі збирає на могилі багато людей в поминальні дні.

Я в 1992 році закінчив Черкаську середню школу №17 та вступив до КНЕУ, де отримав дипломи Магістра ділового адміністрування і Бакалавра викладача з економіки. До 1999 року навчався в інституті банкірів за спеціальністю «Правознавство» і отримав Диплом з відзнакою та присвоєно кваліфікацію юрист. А 2004 захистив дисертацію у ВАК України – присвоєно звання Кандидат економічних наук. В 2009 року склав іспити в НБУ і отримав сертифікати Національного банку України – тимчасового адміністратора і ліквідатора банків.

Трудову діяльність розпочав з 1994 року в банківському секторі. В березні 2013 року очолив Комунальне підприємство «ЛІК», основною метою діяльності якого є збереження навколишнього природного середовища міста. З жовтня 2014 року – Член Редакційної Ради, журналіст ТОВ «Телекомпанія «Телевсесвіт». Займаюсь громадською діяльністю і благодійництвом.

Одружений, виховую двох доньок.

Зараз такий час, коли багато з тих людей, що працювали в гуманітарних галузях, мистецтві чи громадські діячі, які себе раніше не випробовували в галузі державного управління, – йдуть до ВР, і це – ВИМОГА ЧАСУ!

Ми всі це бачили на президентських виборах, не буду коментувати. Але результат показав, що зараз є величезний ЗАПИТ НА ЗМІНИ, ротацію політичних еліт, на нові обличчя, які ніколи не були в ВР.

Знаю багатьох наших з Вами колег-журналістів, які прийняли для себе таке непросте рішення, яке прийняв і я, і повірте, воно мені далось теж досить не просто, за декількох обставин:

1 . Я досить давно займаюсь громадською діяльністю та благодійництвом.
2. В 2014 році, я вже розглядав для себе можливість балотуватися до ВР, бо тоді так само була ейфорія змін, а я людина, що маю свою громадянську позицію і не байдужий до свого рідного краю. Я готувався до виборів, працював на окрузі, вів перемовини з громадскістю, з керівниками підприємств нашого округу, з якими давно дружу, з керівниками громадських організацій і т.д., які готові були мене підтримати на виборах.

Але був дуже вражений, коли на нашому рідному 197 окрузі в останній момент з’явилася людина – мій КЛОН з таким самим прізвищем та ім’ям, і сказати відверто, мене це ДЕМОТИВУВАЛО!

Як згодом з’ясувалося, то був не технічний кандидат, а реально мій тезка з Києва, з дуже впливової сім’ї, який має досить впливових родичів і друзів, які працювали політтехнологами у Порошенка.

Розуміючи високий рейтинг президента на той момент і те, що цю людину ніхто не знає на Черкащині і вона набере багато голосів на хвилі популярності БПП, я прийняв для себе рішення не висувати свою кандидатуру на по округу 197, про що, можливо, дуже ШКОДУЮ, бо те, що я побачив за останні 5 років на Черкащині, в тому числі і у виконанні В.В. І ЙОГО ПОКРОВИТЕЛІВ – ЗАСУДЖУЮ, і вважаю, що Україна, а саме Черкащина не має майбутнього з такими політиками!

Я не хочу зараз зупинятися на критиці В.В., хоча знаю, що він мене поливає брудом, порпається в моїй біографії, пересмикує факти, оголошує мене технічним кандидатом і т.д. – йому з цим жити далі, а я не збираюся опускатися до такого рівня, а бажаю йому успіхів!

Я готовий до співпраці в інтересах Черкащини будь з ким, якщо це дійсно принесе користь нашому краю, але не з представниками великого бізнесу або олігархічно-мафіозних структур.

Я народився на Черкащині, я тут зростав, мені болить за рідний край!

Йду в народні депутати сповнений завзяття і наснаги послужити своїй рідній землі. Буду працювати задля добробуту моїх виборців – мешканців Черкаського краю. Вам не буде за мене соромно!

Знаю, що тільки разом ми зможемо подолати корупцію і бідність, та зробити нашу державу заможною. Разом – до перемоги!

З вірою в Україну, щиро Ваш, Владислав Голуб