Під час засідання виконавчого комітету міськими нагородами відзначили спортсменів за досягнення на змаганнях та їхніх тренерів. Інформує пресслужба Черкаської міської ради.


3-4 грудня 2022 року в м. Малгдар де Мар, Іспанія пройшов чемпіонат світу з комбат дзю-дзюцу. У складі національної збірної команди України були і спортсмени з Черкас. Вони здобули там низку призових місць. За це десятьох юних бійців та їхнього тренера Олександра Зілінського відзначили подяками міського голови.

Також подяки міського голови отримали переможці та призери чемпіонату світу з традиційного карате «WORLD ТRADITIONAL KARATEDO CHAMPIONSHIPS». Змагання відбулися 9-10 грудня 2022 року у м.Люблін, Республіка Польща. Відзнаки вісьмом юним каратистам та їхньому тренеру В’ячеславу Соб’яніну вручив перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

«Дякую вам, дорогі спортсмени, за те, що досягаєте високих спортивних результатів навіть у такі важкі для нашої країни часи. А вам, тренери, за особистий внесок у популяризацію занять спортом серед дітей та молоді. Ви підвищуєте імідж держави і міста, і завдяки вам український стяг переможно майорить на Всеукраїнській та міжнародній спортивній аренах», – зазначив Сергій Тищенко.