Черкаський окружний адміністративний суд розглянув адміністративну справу про визнання протиправним та скасування рішення Ватутінської міської ради щодо перейменування міста Ватутіне Черкаської області. Про це інформує портал Судової влади України.

Враховуючи мету Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» Ватутінською міською радою ініційовано питання перейменувати місто Ватутіне, назване на честь генерала радянської армії (причетного до встановлення радянської влади на території України).

За результатами громадського обговорення Ватутінською міською радою прийнято рішення щодо перейменування міста Ватутіне на місто Богачеве Черкаської області.

Громадянин А. висловив незгоду із рішенням органу місцевого самоврядування та звернувся до суду з позовом. Обгрунтування вимог позову на вебсайті Черкаського окружного адміністративного суду – за посиланням.

Суд сукупно оцінив докази у справі щодо перейменування міста Ватутіне Черкаської області та дійшов висновку, що рішення Ватутінської міської ради щодо перейменування міста Ватутіне на місто Богачеве Черкаської області прийняте на законній підставі і скасуванню не належить.