Пацієнти реанімації Черкаської інфекційної лікарні можуть спілкуватися з родичами та персоналом не встаючи з ліжка. Сучасна цифрова система комунікації дає можливість лікарю швидко одягнути захисний костюм і надати допомогу тяжкохворому, розповів Суспільному завідувач відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Олександр Шиленко.

За словами медика, при створенні цієї системи ставили перед собою завдання: щоб була повна фізична ізоляція, але без втрати комунікації з пацієнтом:

“Звукова система складається з терміналів зв’язку, у які можна говорити. На цих терміналах є зони, на які можна вийти – наприклад, ординаторська, сестринська, перший та другий напівбокси. Ця система не потребує того, щоб брати трубку. Хворий може лежати в ліжку, покликати медсестру, вона почує і прийде до нього. Або медсестра може проводити реанімаційні заходи і одночасно спілкуватися з лікарем, який їй дає розпорядження, поки одягається”.

Комунікувати пацієнти можуть не лише з медиками, а і з родичами, розповів медичний брат Вадим Ковальов:

“У нас є кімната, яку ми називаємо гостьовою. До неї з вулиці заходять родичі. Там є диспетчерський пункт. Родич телефонує до диспетчера, каже бокс, прізвище родича і потім його зв’язують із самим хворим”.

Таке нововведення, за словами медиків, полегшує життя і їм, і хворим.