Студентка навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту та здоров’я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Кароліна Махно стала бронзовою призеркою Чемпіонату світу з боксу серед молоді. Змагання проходили в Будапешті (Угорщина). Повідомляють в прес-службі навчального закладу.

Серед спортивних здобутків Кароліни це не перше вагоме досягнення. За її словами, кожна перемога додає впевненості та стимулює рухатися вперед.

— Боксом професійно займаюся вже 9 років. На цей вид спорту мене надихнув старший брат, який займався карате. Окрім основного виду спорту я полюбляю танці та заняття з вокалу. Але нині всі свої сили спрямовую на бокс та на досягнення нових перемог, — розповідає спортсменка.

Керівник відокремленого підрозділу Спортивної студентської спілки в Черкаській області, ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко вітає Кароліну Махно, її наставників, тренерів з новою перемогою.

«Саме такі здобутки популяризують Україну та Черкаський національний університет!» — переконаний Олександр Володимирович.