Господарський суд Черкаської області задовольнив позов Смілянської місцевої прокуратури про стягнення з товариства понад 200 тис. грн заборгованості з орендної плати та зобов’язання орендаря повернути на користь дослідної станції помології імені Л.П. Симиренка Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України нерухоме майно вартістю близько 9 млн грн. Про це повідомляє “ІнфоМіст”.

Орендуючи комплекс приміщень виробничих цехів і складів, відповідач систематично порушував строки сплати орендної плати, в результаті чого за час дії договору оренди утворилася значна заборгованість перед власником майна – Національною академією аграрних наук України, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

У травні строк дії договору оренди закінчився, однак об’єкт оренди не повернуто, чим спричинено шкоду державним інтересам у зв’язку з неефективним використанням державного майна.

Вказане стало підставою для звернення прокурора до суду за захистом державних інтересів, позовні вимоги прокуратури на цей час повністю задоволено судом.