18 березня у Черкаській ОДА відбулася зустріч-дискусія на тему «Взаємодія влади і медіа у просуванні та комунікуванні євроінтеграційних реформ у Черкаській області. Захід провели для представників обласної та міської влади, місцевих громадських активістів та медіа.

У рамках зустрічі презентували Стратегію комунікування європейської інтеграції України, яка була розроблена незалежною Експертною групою у тісній співпраці з Урядовим офісом з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Кабінету Міністрів України, а також у консультаціях з Представництвом Європейського Союзу в Україні та ключовими медійними та неурядовими гравцями у сфері комунікування європейської тематики в Україні.

Мета зустрічі – повідомити про механізм реалізації Стратегії комунікування європейської інтеграції в Україні, та у Черкаській області, зокрема, щоб дізнатись про виклики та можливості, які постають перед місцевими органами влади у контексті європейської інтеграції та комунікування цих процесів, щоб налагодити співпрацю в цьому напрямку.