В Черкасах працівники водоканалу розпочали монтаж питних фонтанчиків, які з приходом перших заморозків було демонтовано.

У зимовий період працівники підприємства виконали ремонт та часткову реконструкцію більшості фонтанчиків. Наразі всі вони готові до сезонної експлуатації, але запрацюють тільки після хлорування їхніх систем та дослідження питної води лабораторією підприємства на відповідність всім вимогам СанПін 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Хочемо нагадати, що питні фонтанчики виготовлені з безпечних матеріалів та зручні у використанні. Додаткової очистки вода в них не потребує, оскільки підключення проведено безпосередньо з вуличних водопровідних мереж.

Враховуючи усім відомі минулорічні випадки вандалізму, в місцях, де найчастіше фіксувалися пошкодження, фонтанчики встановлювати більше не будуть. В чорний список потрапили такі місця розташування: перехрестя вул. Юрія Іллєнка та Сергія Амброса, річковий вокзал та Алея Путейка.

Підприємство звертається до мешканців міста із закликом дбайливо ставитись до використання громадської власності. Використовуйте питні фонтанчики за призначенням. Вони встановлені за кошти громади, за ваші кошти, за кошти платників податків. Не будьте байдужими, робіть зауваження тим, хто неохайно користується ними, чи має намір пошкодити їх. Звертайтеся до поліції (тел. 102), якщо бачите відверті хуліганські дії, які шкодять цим спорудам. У разі виявлення несправності звертайтеся до центральної диспетчерської служби нашого підприємства за тел. 37-35-33.

Європейське обличчя нашого міста в ваших руках. В руках мешканців і гостей міста. Почніть з себе і не будьте байдужими до того, що навколо вас відбувається.

ПЕРЕЛІК МІСЦЬ ВСТАНОВЛЕННЯ:

1. БК «Дружба народів» (напроти на бульварній частині);

2. В районі залізничного вокзалу (вул. Смілянська – вул. Вернигори);

3. Площа 700 річчя (в районі розміщення фонтану);

4. За ОДА (в районі розміщення фонтану);

5. Площа «Європейська» (будинок торгівлі – напроти на бульварній частині);

6. Дитяче містечко «Казка» (на території);

7. Площа «Слави» (вул. Хрещатик – вул. Святотроїцька);

8. В районі фонтану «Водограй»;

9. Парк «Перемоги» (за літаком);

10. Парк «Сосновий Бір» ( в районі вул. Дахнівської);

11. Парк «Сосновий Бір» (біля кінотеатру);

12. Дитячий парк (Святотроїцька – Шевченко);

13. Сквер «Симоненка» (за будівлею міського РАЦС)

14. Сквер «Долина троянд» (біля фонтану);

15. В районі перехрестя бул.Шевченка – вул.Лазарєва.