У місті очищують території біля бордюрів від сміття, вуличного змету і  залишків протиожеледних сумішей, які використовували взимку. Ці роботи у Черкасах виконує КП «ЧЕЛУАШ».

– Нині прибираємо «прибордюрку» за допомогою двох механізмів-навантажувачів і чотирьох тракторів з причепом. На цих роботах задіяні як працівники нашого підприємства, так і безробітні з Центру зайнятості. На бульварі Шевченка прибирає 9 осіб, за кожним з них закріплено по 3 квартали. Нині проводимо очищення прибордюрних зон на вулицях Хрещатик і Гагаріна, а також на мосту на проспекті Хіміків. Особливу увагу з нагоди вихідних та свята Дня перемоги над нацизмом, яке наближається, приділяємо прибиранню у Долині троянд. Адже там у ці дні очікується великий наплив відпочивальників, – зазначив директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник.

Також силами підприємства проводиться прибирання вулиць Благовісна і Надпільна від гілля та стихійних сміттєзвалищ. Для цього була залучена додаткова техніка – навантажувачі, «КАМАЗи». Учора повністю була очищена від такого сміття вулиця Хрещатик.

– Ми залучаємо усі сили комунальних підприємств, аби причепурити місто до вихідних та пам’ятних днів. Зі свого боку просимо і громадян поважати роботу комунальників, не викидати сміття повз урни і прибирати після себе місця відпочинку, – зауважує заступник міського голови Ігор Волошин.