Сьогодні, 9 січня, о 17:30 вечора поблизу перехрестя вулиць Сергія Амброса та Різдвяної сталася ДТП за участю таксі.

blank

Легковий автомобіль ”Chevrolet”’ здійснив наїзд на пішоходів. Дорогу переходив дідусь з двома дітками-двійнятами.

Про це інформує прес-служба Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

На місці події працювало три бригади екстренки. Медики оглянули та надали допомогу учасникам аварії. Одного хлопчика 4-х років з політравмою терміново шпиталізували до Черкаської обласної дитячої лікарні в реанімаційне відділення.

Його братика з закритою травмою живота доправили також в ЧОДЛ в хірургічне відділення. Дідуся 62-х років з переломом гомілки доправили до Третьої Черкаської обласної лікарні.