Даний проєкт реалізований завдяки залученню до співпраці ГО “Десяте Квітня”, яку закріпили підписанням меморандуму. Про це інформує Департамент соціальної політики Черкаської міської ради.

Тут можуть збиратися жінки і проводити тематичні зустрічі, лекційні програми, круглі столи. Інвестиційний бюджет проекту складає понад 98 тис. грн.

Згідно з проєктом, допомогу тут отримуватимуть жінки:

які постраждали внаслідок війни;

страждають від домашнього насилля;

знаходяться в складних життєвих обставинах.

«Сьогодні відбулася перша зустріч і підписано меморандум про співпрацю між Черкаським міським центром соціальних служб та громадською організацією «Десяте квітня». Ми з партнерами сподіваємось, що даний простір та його наповнення стануть опорою і ресурсом для всіх жінок, які потребують підтримки і допомоги», – сказала заступниця міського голови Черкас, кураторка соціальної галузі міста Марина Гаркава.

Зазначимо, що мета співпраці, скріплена меморандумом – це забезпечення прав і свобод ВПО окремих категорій населення, які постраждали від будь-яких проявів насильства, допомога у доступі до соціальних послуг, отримання прихистку, соціального, гуманітарного захисту. В меморандумі також іде мова про допомогу для міста в цілому в системній роботі з протидії насиллю.