На базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Черкаси відкрили Центр стресостійкості педагогічних працівників. Інформує Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Центр створений із метою забезпечення освітян міста необхідними навичками для подолання стресу та збереження психічного здоров’я. Тут проводитимуть регулярні тренінги, семінари та воркшопи, спрямовані на розвиток стресостійкості, емоційного інтелекту та навичок самоорганізації, а також індивідуальні консультації для тих, хто потребує особистої підтримки та допомоги. Тренерами виступатиме команда фахівців, підготовлена спеціалістами Ізраїльської Коаліції по роботі з Травмою.

Днями відбулося відкриття Центру за участі профільної заступниці міського голови Анастасії Чубіної, директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдана Бєлова та його заступниці-начальниці управління освіти Надії Євчак.

«Сучасні виклики, які стоять перед нашими педагогічними працівниками, є надзвичайно складними, і мета центру – допомогти їм знайти внутрішні ресурси для ефективного подолання цих викликів. Дякую всім, хто взяв активну участь в реалізації ідеї», – зазначила Анастасія Чубіна.