Депутат Володимир Бурячинський залишив фракцію “Європейської солідарності”. Про це на сесії Черкаської міської ради заявив мер Анатолій Бондаренко.

blank

Як було повідомлено, Бурячинський залишив фракцію Порошенка за власним бажанням.

Минулого пленарного засідання Бурячинський увійшов до депутатської групи “Слуга народу”.