Насьогодні «Черкаська ТЕЦ»  забезпечила теплом дитячі садочки, школи та лікарні міста, згідно з рішеннями виконавчого комітету Черкаської міської ради. Опалювальний сезон для всіх категорій споживачів підприємства цього року розпочнеться, коли середньодобова температура повітря знизиться до встановлених норм і триматиметься впродовж трьох днів на рівні не вище 8℃. Враховуючи прогноз погоди Черкаського обласного гідрометцентру, вже цими вихідними температурний стовпчик почне знижуватися. Шановні споживачі, скористайтесь нагодою та подбайте про тепло у вашій оселі завчасно!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що на сьогодні підприємство готове подати теплоносій до всіх споживачів, будинки яких облаштовані засобами обліку теплової енергії.

Звертаємо вашу увагу, що подача теплоносія до систем централізованого опалення об’єктів споживачів (житлових будинків, нежитлових та виробничих приміщень) до початку зниження середньодобової температури нижче 8℃ забезпечить економію витрат теплової енергії, адже запуск систем опалення об’єктів, які охолоджені до низьких температур, призводить до значних витрат теплоносія.

За допомогою лічильника теплової енергії ви будете контролювати параметри теплоносія, який надходить від теплової мережі та сплатите за реально спожиту кількість енергії.

Для того, аби підприємство забезпечило подачу теплоносія, споживачам необхідно виконати відповідні заходи:

1.Провести повний розрахунок за спожиту теплову енергію в попередніх опалювальних періодах;

2.Підготувати теплове господарство до осінньо-зимового сезону та отримати акт готовності до опалювального періоду в інспекції енергонагляду Черкаської ТЕЦ (бул. Шевченка, 345/1);

3.Надати письмове звернення до ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» про подачу теплоносія за адресою: проспект Хіміків, 76.

За умови виконання вказаних вимог, Черкаська ТЕЦ забезпечить подачу теплоносія до ваших будинків в установленому порядку в найкоротші терміни до моменту значного прохолодження внутрішньобудинкових інженерних споруд та приміщень, що забезпечить економію ваших коштів за спожиту теплову енергію.