Дошкільний навчальний заклад №21 очолюватиме Світлана Новодран, яка має за плечима десятирічний досвід роботи у цьому садочку. До цього вона викладала українську мову та літературу в одному із навчальних закладів Черкаської області. Про це повідомили у департаменті гуманітарної політики.

«Створити в дошкільному закладі такі умови, щоб він був місцем радості для дітей, місцем творчості для вихователів та місцем спокою для батьків» – із таким педагогічним кредо працює протягом усіх цих років пані Світлана.

Привітати із призначенням нового керівника завітали заступниця міського голови Анастасія Чубіна разом із директором департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов та його заступницею-начальницею управління освіти Надією Євчак.

«Світлана Олександрівна – професійний та фаховий працівник, яка готова взяти на себе відповідальність і надалі розвивати заклад дошкільної освіти та сприяти у формуванні нового покоління освічених та мислячих людей. Колектив садочка добре знайомий із пані Світланою, тому впевнена, що разом вони тільки примножуватимуть здобутки садочка. Тож, бажаю, щоб всі плани та задуми реалізувалися», – відзначила Анастасія Сергіївна.