За 2 січня в Черкаській області бригади екстреної медичної допомоги викликали 672 рази. Про це повідомила речниця “Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ірина Назарок.

Медики бригад екстреної медичної допомоги Черкаської станції швидкої допомоги за ці дні виїздили на виклики 282 рази. З них 2 рази – з приводу гострого порушення мозкового кровообігу, 3 рази – з приводу гострого коронарного синдрому та 1 раз – з приводу ДТП.
11 викликів були безрезультатними.

КОМЕНТАРІ