Перша під час повномасштабної російсько-української війни виставка бренду TELIZHENKO fashion house з українских Черкас відкрилася у Франції, в Нормандії, в місті Pont Audemer. Про це пише газета “Козацький край“.

Відвідувачі щиро ділилися враженнями від мистецьких творів – були захоплені творчістю родини, зокрема вишиваними рушниками Олександри Теліженко і витинанками Миколи Теліженка, а особливо їм приємно було бачити твори, які Олеся Теліженко намалювала вже під час перебування у Франції.

Опісля був кінопоказ українських стрічок: короткометражного фільму “Доля” і документальний фільм “Маріуполь – не втрачена надія” режисера Макса Литвинова. Глядачі, що виходячи із зали, були в трансі від побаченого на великому екрані горя, яке спіткало Україну.

Організаторка виставки Олеся Теліженко висловила щиру вдячність друзям французам, які вболівають за долю України і намагаються робити все можливе, аби підтримати нас, а також українцям, які живуть в місті Pont Audemer та радо єднаються  й підтримують усі ідеї популяризації України, української культури та української кухні. Водночас передала привіт і друзям та рідним в Черкасах, за якими дуже скучає на чужині.