На Черкащині у Кам’янському музеї Пушкіна і Чайковського відбулося нагородження дітей-переможців районного літературного конкурсу «Я люблю Україну», присвяченого 80-річчю від дня народження В’ячеслава Чорновола та в рамках проведення Дня сім’ї.

Конкурс проголошений з ініціативи кам’янських рухівців на чолі з їхнім головою Олександром Нестерчуком та проведений за сприяння чорноволівської партії Народний Рух України і, зокрема, завдяки спонсорській підтримці Руслана Мельника.

blank

Щедра духовна атмосфера музею, створена його берегинями, мудрі педагоги і розумнющі діти, які читали свої вірші, на півтори години вихопили із суєтного виру і заглибили у світ душевного поладунку усіх присутніх а заході. Вкотре вразила своїм джереличним співом Таміла Чупак, камянська поетеса і композитор. Читав свої вірші про Тараса Шевченка і місцевий поет-рухівець Микола Андрущенко. Голова крайової організації НРУ, письменниця, педагог Валентина Коваленко вручила йому та Ігору Твердохлібу почесні значки Народного Руху України. А переможцям конкурсу Валентина Михайлівна подарувалабібліотечки письменницького альманаху «Холодний Яр», власні книги «Роду криниця віща» і «Приворот-зілля», пам’ятні подарунки та грамоти.

blank

Коваленко подякувала учителям і батькам, які «пророщують» зерно рідного Слова у наших дітях і зобов’язалася і надалі підтримувати літературно здібних дітей у плані їхнього якісного художнього зростання. Та особливо важливим завданням є і буде виявлення і підтримка творчо обдарованої молоді як енергії національного духу.

blank

blank

blank