У Корсуні невідомі підстрелили кішку. Про це повідомила зоозахисниця Оксана Савіцька.

“Вона одна з тих бездомних дворових кішок, яких у березні цього року стерилізували за кошти благодійників, – розповіла вололнтерка Анна. – На жаль прилаштувати її у добрі руки поки не вдалося…. І от я знаходжу її у дворі під кущами – не рухається і кричить від болю. Зрозуміти причину вдалося, коли зробили рентгенівський знімок. Кішечку поцілили із зброї. Куля зайшла через задню лапку, пройшла по тулубу і застрягла під передньою лапкою. Знеболюючі, антибіотики, протинабрякові засоби – але є надія, що маленька виживе. Особливу загрозу життю становлять внутрішні гематоми та набряки, які заважають нормальній роботі внутрішніх органів. Рентген, лікування і транспортування на таксі кішечки – вже витрачено більше 300 грн. а попереду ще тривалий період догляду і коли минуть всі інші загрози – можна буде планувати операцію по видаленню кулі.”

За словами зоозахисників, заява про цей факт в поліцію була подана.

КОМЕНТАРІ