У республіці Косово при загадкових обставинах загинула 22-річна жителька Червоної Слободи Олена Козій. Наразі рідні дівчини збирають гроші, аби повернути її тіло додому. Про це повідомляє волонтер Артем Культенко, пише сайт “Про все“.

За його словами, Олену Козій, найімовірніше вбили, хоча тамтешні правоохоронці поспіхом оформили все як нещасний випадок внаслідок ДТП. Наразі рідні загиблої чекають на результати судової-медичної експертизи.

Голова Червонослобідської громади Олександр Литвиненко розповів, що наразі намагається знайти спосіб допомогти родині коштами.

“Це неофіційна інформація, бо там така держава, але є підозра, що це убивство, – каже Литвиненко. – До мене прийшли, аби якось допоміг коштами, але ж у громаді немає таких програм. На те, аби повернути тіло, потрібно приблизно 140 тисяч гривень. Зараз шукаю варіанти, як можна допомогти рідним”.

Репатріація тіла ускладнюється ще й тим, що Косово є частково визнаною республікою, тому внутрішні документи не мають юридичної сили в деяких країнах.