Днями Ботнар сфотографувався в бронежилеті на фоні відомого міського ресторану, де, як говорять обивателі, люблять збиратись люди з “неоднозначною біографією”

Заступник міського голови Черкас, свободівець Юрій Ботнар заперечив будь-яку свою причетність до інциденту, який сьогодні трапився перед сесією міської ради. Нагадаємо, депутата Олексія Романова (соратник затриманого за замовлення вбивства Ботнара Максима Шадловського, – ред.) облили рідиною, схожою на кров. Як згодом заявив Романов, це нібито зробили свободівці і “охорона” Ботнара.

“Я не маю жодного відношення до того, що трапилось з Олексієм Романовим. У мене немає охорони, яка би могла це зробити. Натомість у пана Романова така охорона є, йому її надали його друзі з “прудіного” угрупування, і вона, озброєна, разом з ним перебуває зараз в залі. Гадаю, що це просто прояв української традиції, коли людей, причетних до якихось злочинів, ганьбили. Також хотів би закликати всіх берегти життя і здоров’я оточуючих людей, бо це найбільша цінність, яка є у кожного з нас”, – наголосив Юрій Ботнар.

Про обливання Романова, мою «охорону» та потужну перемогу над кримінально-бізнесовим «симбіозом» ⬇️

Geplaatst door Юрій Ботнар op Donderdag 13 augustus 2020

Він також звернув увагу на те, що Олексій Романов таки може бути причетним до розслідуваної справи щодо замовлення його вбивства.

“Саме Олексій Романов дзвонив мені і викликав на ту зустріч, після якої, за замовленням Шадловського, мене мали вбити. Це зазначено навіть у матеріалах справи. Тому очевидно, що він був причетним до планування викрадення і мого вбивства. Коли я проходив повз Романова сьогодні, то він мені викрикнув, де мій бронежилет, напевне, натякаючи, що він мені потрібен. А я відповів, що він потрібен також і йому. Але я сподіваюсь, що бронежилет не буде потрібен нікому з нас”, – додав Ботнар.

blank

Натомість заступник мера звернув увагу, що сьогодні на сесії було отримано справжню перемогу над “бортніками-романовими-шадловськими”.

“Депутати нарешті скасували тариф на вивезення негабариту, а отже черкасці будуть платити набагато менше за вивезення сміття. Сподіваюсь, на наступному засіданні виконкому ми затвердимо новий тариф, можливо, навіть менше однієї гривні, як і коштує ця послуга”, – підкреслив Ботнар.