Після значних опадів, які пройшли в Черкасах вчора, 25 березня, містяни опублікували фото затопленої території поблизу ліцею №17 в мікрорайоні “Лісовий”. Черкащани також жаліються, що після дощу по місту спостерігаються “міні повіддя”.

Про те, яка ситуація з мережею зливових каналізацій та на яких вулицях є найбільші проблеми виданню “Про все” розповів директор Департаменту дорожньо-транспортної інфраструктури та екології ЧМР Сергій Отрешко.

За його словами, у мікрорайоні “Лісовий” – забита дворова каналізація.

– Мешканцям потрібно або найняти когось, або самим її прочистити. Бо на дорогах на “Луначарці”, за які ми відповідаємо, проблем немає, – говорить Сергій Отрешко.

Також посадовець каже, що наразі найпроблемніша ділянка зі зливовою каналізацією в місті – по вулиці Гетьмана Сагайдачного.

– Проблемна діяланка саме на території приватного заводу, де дренажний колектор майже перестав виконувати свою функцію, ще й половина колодязів там або забетонована, або не можемо їх знайти. Намагаємося підтримувати в надежному стані, але поки що так, це найпроблемніше місце, – розповів Сергій Отрешко.

Дощоприймальні колодязі в Черкасах чистять працівники КП “ЧЕЛУАШ”, а для очищення труб комунальне підприємство наймає підрядників.

– Цього року грошей на очищення труб не передбачено. Їх потрібно взагалі двічі на рік чистити. Побачимо, може цей рік вони протримаються, – додав Отрешко.