Про це повідомив начальник відділу розробки речового майна Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України підполковник Василь Саковець, – інформує “Про Все“.

За його словами, за останні роки було отримано низку скарг щодо експлуатації польової військової форми.

– За останні роки ми отримали низку зауважень від військовослужбовців стосовно експлуатації літнього польового загальновійськового комплекту. Було опрацьовано та проаналізовано велику кількість запитів із Генерального штабу ЗС України, – заявив він.

Саковець зазначив, що фахівці ГУ РСМЗ ЗСУ раз на три місяці проводять опитування військових у районі проведення бойових дій. Їхні результати засвідчують, що насамперед необхідно буде оновити демісезонну білизну, флісові куртки і технологію виробництва взуття, а пізніше – усі інші предмети комплекту.

– І насамкінець, у 2020 році на території України планують виготовляти якісні мембранні матеріали. Нині ж їх змушені закуповувати у іноземного виробника, – підсумував підполковник.

Також було надіслано запити на оновлення і з боку Генштабу ЗСУ.

У березні 2019 року тодішній радник міністра оборони України Юрій Бірюков повідомив у Facebook, що відомство одержало зразки нової форми для службовців ЗСУ і її передали на експериментальну експлуатацію десантникам.

У червні начальник управління розвитку речового майна ГУ РСМЗ ЗСУ Віталій Рябов повідомив, що у 2019 році для військових будуть розробляти приблизно сотню нових зразків форми та спорядження, а також удосконалять уже наявні відповідно до стандартів НАТО.