Минулого тижня у середмісті Шполи безпритульні собаки напали на пенсіонерку та покусали її. Сам випадок стався зранку, коли жінка просто вийшла зі свого будинку, що знаходиться за адресою Соборна, 12, по хліб.

Як розповіла потерпіла журналістам “Шполяночки+“, на неї напало одразу троє собак.

“Зранку, близько 9-ої години я вийшла по хліб. Поблизу мого будинку, біля магазину “Насолода” лежало шестеро собак, троє з них напали на мене і покусали за ногу. Добре, що там були люди, які допомогли мені, бо хто знає, чим міг би закінчитися цей інцидент”, – розповіла жінка.

Вона одразу пішла до поліклініки, аби їй надали медичну допомогу. Робила увесь цей час перев’язки та слідувала інструкціям лікарів. Втім, через те, що укус був надто глибоким, рана досі кровить.

Пенсіонерка зазначає, що такі випадки тут не новина. Каже, що нещодавно взагалі стала свідком, як ці ж собаки напали на дітей. На щастя, вони їх не покусали, а просто проявили агресію у бік школярів.

З приводу цього інциденту журналісти звернулися до завідуючої Шполянського  відділення Звенигородського районного  відділу ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» Марії Михайленко. Вона зазначила, що саме цей випадок зафіксований у них не був.

“Такого звернення у нас не було. Звичайно, випадки з укусами безпритульних тварин були, от, наприклад, нещодавно до нас звернулася жінка з Мар’янівки. Вона отримала щеплення, а собака наразі знаходиться під наглядом”, – коментує Марія Михайленко.

Нагадаємо, нещодавно у селі Топильна, що на Шполянщині, зафіксували перший випадок сказу у кота за перший квартал 2024-го.