На одному з пляжів Сміли рятувальники допомогли 10-річному хлопчику дістатись до берега. Інформує сайт smila.city.
Увечері 22 серпня 10-річний Іван разом з бабусею відпочивали на річці. Хлопчик плавав на матраці, а бабуся у той час спостерігала за онуком. Зненацька піднявся сильний вітер.
Як повідомляють, хлопчик, маючи невисокий зріст, був неспроможний обхватити матрац і розпочати активно гребти до берега. Рятувальники, побачивши скрутну ситуацію, вирушили на допомогу. Хлопчика вчасно витягли з води.
Працівники нагадують, що під час вітряної погоди заборонено виходити у воду на матрацах.
КОМЕНТАРІ