В Смілі на черговій нараді з ЖКГ говорили про те, що минулого тижня у місто приїжджали дві черкаські фірми, які хотіли б зайнятись озелененням Сміли. Це професійні компанії, які мають власні теплиці, вони хочуть розробити у Смілі ландшафтний дизайн, розбити клумби, насадити квітів і дерев. Пише інтернет-видання smila-ua.


«Прикро те, що у Смілі немає послідовної політики із озеленення міста. Треба, щоб якщо 100 дерев зрізали – двісті посадити. А у нас цим ніхто системно не займається, – сказав начальник УЖКГ Сергій Чередніченко. – Спасибі підприємцям, які самостійно садять дерева. Але то їхня добра воля. Проте висадкою дерев міська влада має займатися системно, регулярно. Проте, на жаль, у місті ні на що не вистачає коштів».

Оскільки міський голова весь тиждень був відсутній, так нічого з озелененням і не вирішили. Депутат Володимир Бердецький додав, що висаджувати дерева треба в комплексі. Рік тому висадили дерева, потратили на це гроші, але ніхто їх не поливав і вони засохли. Колись у Смілі було господарство, яке займалося озелененням. Він запропонував ці функції перекласти на КП «Комунальник».

Сергій Чередніченко відповів, що потрібно, щоб озелененням займались профільні фахівці, щоб була окрема структура. СКП «Комунальник» все не потягне. Потрібно написати програму з озеленення міста, запросити спеціалістів. А для цього треба, щоб у владі був порядок, щоб міська влада діяла згуртовано, а не сварилась між собою.