blankВорог сіє паніку та хоче зламати наш інформаційний спротив, навіть не змінюючи своєї брехні – запускає вже “відпрацьовані” фейки по новому колу. Про це повідомляє Черкаське обласне УСБУ.

“Ми фіксуємо вже другу хвилю поширення цієї дезінформації у мережі. Проте заявляємо офіційно: жодних “нових правил комунікації” СБУ не запроваджує! Всі системи зв’язку та меседжери працюють в штатному режимі. Офіційну інформацію від Служби безпеки України отримуйте на наших сторінках: Facebook: https://www.facebook.com/SecurSerUkraine , https://www.facebook.com/ssu.cherkasy Telegram: https://t.me/SBUkr Instagram: https://www.instagram.com/securityservice_ukraine/ Twitter: https://twitter.com/ServiceSsu А комунікація наша, якою була такою і залишається: Слава Україні! Смерть ворогам! Разом до перемоги!” – йдеться в повідомленні спецслужби.

Додамо, що ворожі фейки спрямовані на залякування населення, на підрив довіри до українських спецслужб та збройних сил, а оттже – на їх послаблення. В СБУ нагадують, що довіряти треба тільки офіційним джерелам.