У Тальному тривають активні ремонтні роботи дорожнього покриття по вулиці Графській. Ця дорога вже давно потребувала оновлення, і тепер, завдяки зусиллям місцевої влади та залученим підрядникам, мешканці зможуть насолоджуватися комфортним пересуванням. Пише сайт “Вісті Черкащини“.
Графською вулицею щодня користуються автомобілісти і пішоходи, які проживають в районі цукрового заводу.
Роботи включають оновлення асфальтного покриття, а також облаштування тротуарів. Це значно покращить умови для мешканців і підвищить рівень безпеки на дорозі.
За словами місцевих жителів, ремонт цієї вулиці був довгоочікуваним і надзвичайно важливим для зручності пересування та безпеки.
Роботи виконуються з дотриманням усіх необхідних стандартів і норм.
Очільник громади Василь Сідько, коментуючи хід робіт, зазначив: «Ремонт вулиць громади є пріоритетом для нашого міста. Ми прагнемо створити комфортні умови для всіх мешканців, і ці проекти – важливий крок у цьому напрямку. Дякую усім, хто докладає зусиль для реалізації цих ремонтних робіт».
Мешканці, які проживають в районі цукрозаводу, висловлюють вдячність за ремонт дорожнього покриття та сподіваються на подальші поліпшення інфраструктури.
Проведення таких робіт створюють деякі незручності, але позитивні зміни, які вони принесуть, значно переважають тимчасові труднощі.
КОМЕНТАРІ