Слідчий відділ Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України, а саме злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів). Про це інформує прес-служба Золотоніської місцевої прокуратури.

В ході досудового розслідування встановлено, що 43-річний чоловік має одну доньку. Згідно з постановою  Золотоніського  міськрайонного  суду, чоловік зобов’язаний сплачувати аліменти на користь на утримання доньки, в розмірі ¼ частини заробітної плати, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку з дня звернення до суду до досягнення дитиною повноліття.

Крім цього, згідно з рішенням Черкаського районного суду Черкаської області чоловік зобов’язаний сплачувати аліменти на користь на утримання доньки, яка продовжує навчання в розмірі 450 грн., щомісячно до досягнення 23-річного віку.

Однак, чоловік, діючи умисно, злісно ухиляється від сплати  аліментів, працює на тимчасових роботах та, отримуючи певні кошти, не сплачує аліменти та не надає жодної матеріальної допомоги на утримання доньки, на облік  до Золотоніського міськрайонного центру зайнятості не став, в результаті чого заборгованість по аліментам становить 50148,78 гривень.

25 травня обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду, чоловіку загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років.