Обласний етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» фінішує на Черкащині. Найвправніших із спортивного орієнтування визначили в регіоні. Із фіналом змагань привітав учасників начальник ОВА Ігор Табурець.

Представлятиме області на всеукраїнському рівні команда «Незламних джейранів» із школи №30 Черкас.

– Тепер знаємо відповідь, хто найкрутіша команда зі спортивного орієнтування на Черкащині, – зауважив Ігор Табурець. – Це була запекла боротьба. Кожна команда-учасниця показала клас. Попереду в наших чемпіонів – нацзмагання. Уболіваємо!

Змагалися за право представляти область на всеукраїнському рівні команди із Верхняцького ліцею, Телепинського ліцею, Черкаської школи №30, Золотоніської гімназії ім. Д. Скляренка та Звенигородської гімназії №5.

– Мені подобається цей вид спорту, адже ми не тільки бігаємо, а ще визначаємо наше положення на карті, аналізуємо, думаємо, – ділиться враженнями учасник змагань Максим. – Це дуже круто! Ми працюємо командою.

Дослухаються до рекомендацій тренера та «горять» ідеєю. Так описує своїх вихованців тренер золотоніської команди Сергій.

– Схоплюють на льоту – у цьому, певно, основна сила нашої команди, – переконаний викладач.

Нагадаємо, в області вже завершилися фінали змагань із баскетболу, волейболу та футзалу. Найвправніші команди дівчат і хлопців уже готуються до всеукраїнських стартів.