Корсунь-Шевченківських старшокласників, як поважних гостей, приймала Кіровська філія ТОВ «НВФ «Урожай», що входить до Групи МХП. Близько 40 хлопців та дівчат побували на ознайомчій екскурсії в Корнилівці, де було засновано підприємство. Це перший візит шкільної молоді на виробництво в рамках проекту МХП «Школа», започаткованого цьогоріч. Ознайомити з роботою підприємства зможуть близько 200 учнів старших класів з різних шкіл області.

 

Директор Кіровської філії, заслужений працівник сільського господарства Вадим Рудишин розповів дітям історію створення «Урожаю», його переваги перед іншими сільгоспвиробниками та закликав молодь обирати професії, затребувані в аграрній галузі. Агрохімік, головний інженер та головний бухгалтер філії поділилися коротенькими презентаціями про свою роботу і відповіли на запитання аудиторії.

Епіцентром подій для гостей стала тракторна бригада з новітньою сільгосптехнікою, де дітям розповіли про те, які польові роботи вона виконує.  Учень 10-го класу Корсунь-Шевченківської школи № 2 Олексій Компанієць уявив себе механізатором підприємства. Хлопцеві сподобалося робоче місце механізатора, він відчув на собі комфортні умови роботи в полі.

— Я раніше знав, що є таке підприємство «Урожай». Тепер пощастило побувати тут, побачити сучасні трактори, плуги, сівалки, — розповідає хлопець. — Запам’ятав, що на 4 тисячі га землі у цій філії працює всього 14 механізаторів, але вони отримують високу зарплату.

Візит на підприємство не залишив байдужими і вчителів. Серед них — вчитель географії Корсунь-Шевченківської школи № 5 Галина Макаревич. Каже, що все на екскурсії сподобалося, декого з дітей побачене тут навіть змусило задуматися над подальшим вибором професії. Такі візити на виробництво, за словами педагога, допомагають школярам розширити горизонти вибору спеціальності і чітко визначити для себе напрям подальшої освіти.

Як зазначив директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік, підприємство завжди потребує кваліфікованих агрономів, інженерів та спеціалістів ветеринарної медицини. Оскільки компанія зацікавлена в постійному розвитку та пошуку нових ідей і рішень, то перевагу завжди надає молодим спеціалістам, яким гарантує всі умови для самореалізації в межах холдингу.

— Нам не потрібно шукати кваліфіковані кадри за тридев’ять земель. Ми зацікавлені в молодих людях, які тут живуть і вміють працювати на своїй землі. Тому й стараємося інвестувати в сьогоднішніх школярів, які, здобувши освіту, повернуться працювати в рідне село чи містечко, але в європейських умовах та за гідну заробітну плату, — коментує Олександр Воскобойнік. — І нехай не всі діти оберуть для себе сільське господарство, але в когось-таки наша робота залишить слід в серці, і людина присвятить себе благородній праці на землі.

Наталія Каузак