З нагоди відзначення Дня Захисника України та Дня українського козацтва у Чигирині відбулося урочисте відкриття пам’ятника загиблим воїнам операції Об’єднаних сил.

У відкритті взяли участь представники влади, громадськості, духовенства та учасники операції Об’єднаних сил.

Відкрили пам’ятний знак учасники АТО. Освятили – представники духовенства району. Після, рідні загиблих атовців підняли Державний Прапор України.

Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто ціною власного життя відстоював волю, територіальну цілісність і незалежність нашої країни.

Після відкриття пам’ятника, керівники району нагородили відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції» та Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради за героїзм та мужність, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, активну громадську позицію, сприяння зміцнення патріотичного духу в суспільстві та з нагоди Дня захисника України.

Присутні поклали квіти до Обеліска Слави, пам’ятних знаків учасникам Революції Гідності та загиблим воїнам операції Об’єднаних сил, а також до могил загиблих воїнів: Павла Антоненка, Віталія Рясіченка та Сергія Дронова.

За інформацією Чигиринської райдержадміністрації