Днями в Уманській міській раді відбулось засідання робочої групи щодо перегляду тарифу на перевезення в Умані. З проханням переглянути тариф до міської влади звернулись перевізники. Пише сайт umannews.city.


Через подорожчання паливно-мастильних матеріалів та інших витратних матеріалів уманські перевізники звернулись до міської ради із заявою переглянути тариф на перевезення пасажирів у громадському транспорті.

Перевізники подали розрахунки на перевезення на рівні 15-16 гривень. Проте економічний відділ Уманської міської ради переглянув запропонований перевізниками тариф. Відтак економічно обґрунтований тариф на проїзд у міському пасажирському транспорті — 12 гривень, для школярів 1-4 класів — 6 гривень.

— Зараз склалась така важка ситуація, що ми були змушені звернутися до замовника перевезень Уманської міської ради для того, щоб вони переглянули даний тариф. Тому що за останні пів року в складовій перевезення всі витрати збільшились майже в двічі — це стосується і пального і витратних матеріалів, — говорить перевізник Валерій Гайдук.

За результатами засідання члени комісії проголосували за те, щоб рекомендувати виконавчому комітету Уманської міської ради розглянути проект рішення про встановлення тарифу на послуги перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в межах Уманської територіальної громади в розмірі 12 гривень. 14 липня даний проект рішення розглянули і затвердили під час засідання виконавчого комітету Уманської міської ради.

Плата за проїзд в міських пасажирських автобусах Умані, за наданою перевізниками інформацією, зміниться з 21 липня.