Голова Черкаської обласної ради вже вдруге протягом місяця подає до НАЗК декларацію кандидата на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації. Останню декларацію Олександр Іванович подав у понеділок 8 жовтня. Ще одну декларацію про суттєві зміни майнового стану він подав 1 жовтня, в очевидь, виправляючи “помилки” в першій, поданій на посаду губернатора 17 вересня, бо їй, кажуть, “не дали ходу”.

Варто зазначити, що за чутками нинішній губернатор Юрій Ткаченко вже давно хоче полишити губернаторські клопоти, і ніби навіть написав відповідну заяву. Однак його не відпускають, бо ніяк не можуть знайти гідну заміну.

У той же час, очевидно, Вельбівець, як доволі, м’яко кажучи, неоднозначна персона (відкрито підтримує Московський патріархат, йде у супереч лінії партії Президента, ймовірно, приховує минуле в рядах політсили Януковича, був упійманий на корупції та багато іншого)  не найкращий кандидат на ключову посаду на Черкащині, так принаймні вважають у Києві, де його декларації кандидата “зарізають”. Хоча варто віддати належне невтомному Олександру Івановичу, що дуже-дуже хоче стати губернатором, і наполегливо подає ідентичні декларації – вже три за неповний місяць.

Кажуть також, що на губернаторське крісло претендує на Черкащині і політична сила, яка на останніх парламентських виборах узяла аж чотири депутатські мандати в області, але віддавати їй стратегічний регіон не бажає президентська команда.

Тож доки тривають кулуарні війни, Юрій Ткаченко продовжує виконувати свої обов’язки, а вже після Покрови, ймовірно, ситуація проясниться, і стане зрозуміло, хто очолюватиме Черкащину у надзвичайно складний передвиборчий рік.