Меморіальну дошку, присвячену капітану поліції Сагайдаку Віталію Миколайовичу, встановили на стіні багатоповерхівки, де він виріс та проживав. Спецпризначенець трагічно загинув 22 травня 2022 року під час виконання службових обов’язків. Інформують у пресслужбі поліції області.

На церемонії відкриття були присутні начальник кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Черкаській області Іван Давиденко, спецпризначенці КОРД,  правоохоронці Батальйону поліції особливого призначення, учні школи в якій навчався Віталій, рідні, друзі та колеги загиблого Героя.

“22 травня 2022 року під час виконання службових обов’язків загинуло четверо бійців спецпідрозділу КОРД серед яких, наш друг та колега Віталій Сагайдак. Віталій був різносторонньою людиною. Проходив службу в різних підрозділах. Працював патрульним, кінологом, психологом та спецпризначенцем. Ця дошка — не тільки символ пам’яті, але й заклик до того, аби ми не забували про ту страшну ціну, яку нині платять Герої за свободу українців”, — сказав Іван Давиденко.

Почесне право відкрити пам’ятну дошку капітану поліції старшому інспектору управління КОРД Віталію Сагайдаку було надано його мамі Світлані Володимирівні, дружині Ользі та донечці Мілані.

Присутні покладали квіти до меморіальної дошки та хвилиною мовчання вшанували загиблого поліцейського.