Містяни просять у влади навести лад у одному з дитсадків Черкас. Відповідну петицію зареєстровано на офіційному сайті Черкаської міської ради.

blank

“Дитячi майданчики у садочку “Котигорошко” знаходяться в аварiйному станi. Зламанi павiльйони та небезпечнi конструкцiї, яким понад 25 рокiв. Просимо вiдремонтувати та замiнити для безпеки дiтей, що вiдвiдують ДНЗ.” – пише авторка петиції.