Черкаський виконком розглянув питання про підняття вартості проїзду у черкаських маршрутках з 4 гривень до 5.

Попри те, що у п’ятницю було підписано тимчасові договори із перевізниками, і автобуси вийшли на лінії, сьогодні у заступника міського голови Юрія Ботнара з’явились нові претензії.

Нагадаємо, від минулої неділі черкаські перевізники не вийшли на роботу, оскільки їх обурила ситуація із тим, що від осені минулого року міськрада не проводить конкурси і не укладає нові договори замість тих, які закінчились. Їх також не влаштовував тариф у 4 гривні, і вони хотіли збільшити вартість хоча б до 5 гривень. Натомість міська влада вимагала збільшити перелік пільговиків, які перевозяться в маршрутках безкоштовно і без будь-якого відшкодування із бюджету. Зокрема, ініціатива Ботнара полягала в тому, щоб додатково перевозили без оплати ще й школярів.

“На вихідних у маршруті №36 кондуктор вимагала із пасажирів 5 гривень замість 4. Хамила. Це те, про що ми говорили – про культуру спілкування, якось із нею не склалося на вихідних”, – заявив Ботнар.

“Кондукторка вже звільнена з роботи”, – відповів перевізник.

Також працівники міськвиконкому порадили у випадку порушень з боку кондукторів та водіїв маршруток дзвонити на оперативну службу мерії “15 – 05”.

Перевізників також зобов’язали виготовити пам’ятки із роз’ясненнями для шкіл, де б було розписано, як придбати учням пільгові місячні проїзні по 120 гривень, і на яких маршрутах вони будуть діяти.

“З іншого боку у нас і в перевізників є три місяці, доки будуть діяти тимчасові угоди із перевізниками і доки будуть проведені нові конкурси. Я мрію, що перевезення в Черкасах покращаться і будуть проводитись на високому рівні”, – підсумував міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Зрештою, більшістю голосів в спокійній атмосфері тариф у 5 гривень було затверджено.