З нагоди свята – Дня медичних працівників – представники Черкаської обласної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» побували в багатьох трудових колективах, аби засвідчити свою шану й повагу людям у білих халатах. Вони не лише сердечно привітали медиків, а й вручили подарунки.

Канів

ВОЛОДИМИР БРАТАНІЧ МЕДИКАМ: « ВИ-ЯНГОЛИ – ОХОРОНЦІ В БІЛИХ ХАЛАТАХ»

– Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У надважкий час ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній, чи в сільському медичному пункті. Нехай же Господь за вашу мужність пошле вам міцного здоров’я та сил. Дякуємо вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!»

Так привітав медичних працівників Канівщини депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Володимир Братаніч. Вручаючи подяки та святкові презенти від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ГО «РІДНА ЧЕРКАЩИНА», Володимир Андрійович побажав усім міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани.

blank

Сміла

КРЕАТИВ СМІЛЯНСЬКОЇ МОЛОДІЖКИ

Смілянська Молодіжна спілка «МОЛОДІ ЧЕРКАЩАНИ» завжди вирізняється креативністю. Нестандарто привітали спілчани і медичних працівників Смілянської міської поліклніки ім.Тараса Шевченка з їх професійним святом .

Молодь подарувала лікарні презент у вигляді фотозони з написом “Дякуємо за Вашу працю !” Головний меседж подарунку: щоб медики знали, що вони потрібні, їх цінують, їм довіряють.

У свою чергу спілчани дякують меценату, члену ради ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ»  Віталію Лисенку за можливість втілювати такі гарні ідеї в життя.