Черкаський виконком, який раптово зібрався о 9:30 4 квітня, погодив проекти рішень щодо внесення змін до міського бюджету на 2019 рік. А також відкоригував надходження до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Черкас на 2017-2019 роки. Наступне слово – за депутатами міської ради, на затвердження яких вже найближчої сесії виноситимуться ці проекти. Перелік змін до бюджету та ПСЕР опубліковано на сайті мерії, пише ВІККА.

Так, обсяг дохідної частини міського бюджету фонду збільшено по загальному фонду на 3 млн. 645,440 тис. грн. На відповідну суму закладені й видатки.

Черкаського активіста Сергія Костенка особливо вразив перерозподіл видатків на міську соціальну програму “Турбота” на період з 2018 до 2022 рр.

“+171к грн на листівочки; +4 мільйони на реконструкцію Шевченка від Лазарєва до Небесної сотні; 10 мільйонів проведення багатоборств; -245к для ОСББ; +20к на фотоапарат для відділу культури; +250к на “Лего” для 30-ї школи; +250к на “Лего” для ФІМЛІ”, – перераховує Костенко.
blank

Нагадаємо, кілька днів тому місто залишилось без головного фінансиста. За два тижні до того Наталія Джуган написала заяву про звільнення після сварки із заступником міського голови Юрієм Ботнаром.

Тепер, як бачимо, міські владці почали алярмово вносити зміни до бюджету.