7 грудня 2023 року стане новою сторінкою у житті старости Кропивнянського округу Олександра Кипича. Він вирішив стати на захист Вітчизни і взяти до рук зброю. Мабуть, символічно, що перший день на службі співпав із Днем місцевого самоврядування, пише сайт zoloto.city.

Олександр Вікторович був призначений на посаду старости 27 листопада 2020 року.

– За ці роки разом з мешканцями Кропивни, Маліївки і Щербинівки ми встигли багато зробити, – каже староста. – Але багато планів і задумів лишаються не реалізованими через головну біду в країні – війну за власну незалежність українців. Не можу стояти осторонь.

Це рішення – не спонтанне, а виважене і обдумане. Воно визріло ще в перший день повномасштабної війни. Прийняти його остаточно намагався не один раз.

-Напередодні від’їзду упав будиночок для лебедів на річці, – бідкається. – Мабуть, днище підмило, а під поривами вітру не втримався і завалився на бік. Друзі пообіцяли: підмерзне річка, доберемося і відремонтуємо.

Дружина з дітьми з розумінням віднеслися до вибору голови сімейства. Знають, його рішення не обговорюються.

Вітаючи захисників з Днем Збройних Сил України зазначив:

– Я вирішив також вступити до лав ЗСУ і своїми силами та знаннями буду захищати Україну! Моя думка: так має зробити кожний чоловік бо наші воїни теж втомилися і комусь їх треба міняти, саме тоді перемога буде за нами.

Я не йду з посади, як того б хотіли деякі нечестиві люди. Після перемоги обов’язково повернусь і будемо разом з вами розбудовувати наші села. Слава Україні!