У Черкасах склалась традиція, коли дружина міського голови не ховається за спину чоловіка, а досить самостійна, щоб самотужки вести бізнес або займатись громадською діяльністю. Наприклад, дружина Анатолія Волошина Людмила керувала рестораном,  а дружина Сергія Одарича часто брала участь у міських заходах. Нинішня ж перша леді Черкас Валерія також постійно підтримує чоловіка і на заходах, і в соцмережах.

І в цьому Черкасам пощастило, адже хоч наше місто і досить невелике, утім, інколи навіть в менших містечках області городяни не знають, як виглядає дружина мера і чим вона займається. А зрозуміло, що атмосфера в родині першої особи часто відображається і на житті громади.

Тож дуже цікаво, з яким родинним багажем ідуть у мери Черкас основні претенденти. Звісно, ми хотіли б розповісти про всіх кандидатів на посаду міського голови, однак у публічному доступі інформація про більшість відсутня.

Так якими можуть бути перші леді Черкас і що про них відомо?

blank

Валерія Бондаренко – підприємиця, мати трьох дітей, корінна жителька Черкас. Цьогоріч навіть вирішила піти в політику та балотується до обласної ради.

Валерія завжди супроводжує чоловіка на всіх важливих для міста масових заходах, при чому не сама, а разом із їхніми дітками. Вона часто відстоює позицію чоловіка і у соцмережах. blank

До речі, як неодноразово наголошував Анатолій Васильович, він часто питає поради у своєї дружини, коли приймає знакові для Черкас рішення. А як зізнається Валерія, він дослухається до її порад, бо вона Черкаси знає набагато глибше.

Варто додати, що і сам Анатолій Бондаренко намагається підкреслити, що здорова і щаслива родина – це здорова і щаслива громада. Тому його сторінка у Фейсбук рясніє родинними знімками.

Керолайн Євпак – британка, старша за свого чоловіка більше, як на 10 років, мати двох дітей. Переїхала до України, щоб чоловік зміг розпочати бізнес за кошти від проданого у Великобританії будинку, що належав їхній родині.

Пані Керолайн також досить публічна, однак вона більше концентрує свою увагу на виключно сімейних питаннях і темі віри, оскільки є прихожанкою однієї із великої кількості протестантських церков.

blank

Попри те, що дружина Євпака також супроводжує його на масових заходах, до якихось політичних коментарів вона не вдається. Можливо, вона, як іноземка, ще не до кінця розібралась у нашій політичній кухні.

blank

Варто також зауважити, що не всі черкащани однозначно сприймають таку велику різницю у віці, як є між подружжям Євпаків. Мабуть, тому, що у нас це не настільки поширене явище.

Лілія Ільченко – працює на підприємстві чоловіка “UKRAVIT”, проживає в Києві, де виховує двох дітей. Напевне, через те, що пані Лілія не черкащанка, – про неї в місті відомо дуже мало.

blank

Вона досить активна у Фейсбук, однак зосереджена на своїй роботі в компанії і практично не викладає якоїсь особистої інформації.

blank

Також вона не дає політичних оцінок, і, швидше за все, далека від політичних пристрастей Черкас.

Звісно, на виборах 25 жовтня черкащани голосуватимуть за чоловіків, які претендують на крісло мера. Однак хотілося б, щоб майбутня перша леді була активною, не байдужою до Черкас і жила тут, щоб опікувалася нашим містом, українськими традиціями, розуміла проблеми черкасців і допомагала чоловікові їх вирішувати.

blank