У Черкасах в середині січня розцвіли підсніжники. Про це очевидці пишуть у спільноті “Справжні Черкаси” у соцмережі.

blank

“Черкаси. Надпільна, 359” – зазначають адресу.

Нагадаємо, що повідний “квітучий” січень спостерігався у 2018 році. Тоді містяни теж викладали світлини підсніжників, кульбаб та навіть троянд що цвіли посеред зими.

Також зазначимо, що за інформацією синоптиків поточний тиждень теж буде аномально теплим.