У Черкасах в середині січня розцвіли підсніжники. Про це очевидці пишуть у спільноті “Справжні Черкаси” у соцмережі.

“Черкаси. Надпільна, 359” – зазначають адресу.
Нагадаємо, що повідний “квітучий” січень спостерігався у 2018 році. Тоді містяни теж викладали світлини підсніжників, кульбаб та навіть троянд що цвіли посеред зими.
Також зазначимо, що за інформацією синоптиків поточний тиждень теж буде аномально теплим.

КОМЕНТАРІ