Деякі корисні звички можуть безпосередньо вплинути на життєвий успіх у кар’єрі. Звички формують і виділяють лідерів і вони стосуються розумових процесів і контролю за нервовою системою, пише сайт gazeta.ua з посиланням на Forbes.

Допомагають зосередитися на головному, виділити свої найкращі якості та боротися зі своїми слабкостями. Щодня протягом усього життя.

Шість щоденних звичок, які має здобути кожна успішна людина. Рекомендації надали лідери та бізнесмени.

Розмірковуйте про себе

Кожен керівник або лідер має виділити кілька хвилин, щоб поміркувати про себе щодня. Це може здатися кумедним. Але важко бути ефективним лідером, спираючись лише на думку оточуючих. Вони завжди мають мотиви для того, щоб говорити вам певні речі.

Лідери повинні мати привілей знати себе без призми підлабузницьких думок оточуючих. Лідери, які рефлексують, мають достатню самосвідомість і здоровий глузд, щоб знати, як служити, не будучи всім для всіх.

Виконуйте спочатку найважче завдання

Починайте кожен день із найнеприємніших і найскладніших завдань, а легке залишайте на потім.

Позбувшись того, що вас обтяжує найбільше, ви звільните місце у своєму мозку для виконання інших завдань.

Це допомагає позбутися неприємних зайвих думок і переживань.

Якщо ви привчите себе читати щонайменше по одній сторінці на день, ви зрештою й не помітите, як почали читати відчутно більше.

Так ви сформуєте у себе стійку звичку регулярного читання. Яка просто необхідна кожній людині, яка мріє досягти успіху.

Виконуйте вправи на усвідомлене дихання

Виконання усвідомлених дихальних вправ або медитації перед початком робочого дня готує організм ментально, психічно та емоційно до будь-якого виклику чи завдання.

Емоції безпосередньо впливають на дихання, тому вивчення того, як дихає тіло, і підготовка до цього може допомогти вам більш цілеспрямовано, об’єктивно реагувати й усвідомлювати ситуацію.

Допомагайте одній людині щодня

Допомога іншим — це найшвидший спосіб відчути себе добре, підвищити відчуття повноти життя й усвідомлення власної спроможності.

Відчуття того, що ви зробили щось вартісне, підвищує вашу впевненість у собі і зазвичай винагороджується посмішкою подяки. Відбувається обмін позитивними емоціями. Він украй важливий для психологічного комфорту.

Робіть півгодинну перерву між зустрічами

Різні дослідження показують, що людському мозку потрібно 20−30 хвилин, щоб по-справжньому переключити увагу з одного завдання на інше.

Тому нагромадження важливих справ за принципом “одна за одною” загрожує тим, що ви просто не встигаєте повноцінно перемикатися між ними.

Хапаючись за нове завдання, поки мозок ще зайнятий попереднім, ви знижуєте свою ефективність.