Прості у використанні, доступні мікрофони DPA microphones – мрія доволі великої кількості звукорежисерів, що працюють з записом та визвучуванням акустичних музичних інструментів. І сама по собі ця задача дуже і дуже непроста, що потребує застосування спеціального обладнання, і в той самий час, – це дорога в реалізації проблема, що потребує хорошої підготовки та сильних навичок від фахівця. Але без якісних мікрофонів все це не буде мати жодного сенсу. Яке рішення пропонує компанія DPA microphones – в невеликому огляді експертів інтернет-магазину Музлайн.

Перехід на вищий рівень

До моменту, коли в широкий вжиток увійшли мініатюрні інструментальні мікрофони, акустичні гітари, скрипки, духові і так далі, визвучувалися та підсилювалися за допомогою звичайного мікрофона на стійці. У цього способу була маса недоліків, головний з яких – кінцева якість звучання, що отримували слухачі, вона була не надто високою і покращити ситуацію іноді було просто неможливо. Саме тому на ринку з’явилися спеціальні компактні мікрофони для індивідуального визвучення інструмента, які представляють собою:

  • мініатюрні пристрої петличного типу;
  • оснащені спеціалізованим кріпленням, яке можна регулювати та пристосовувати до особливостей конкретного інструмента;
  • що здатні передавати усі риси та унікальність інструментального звуку без викривлення та спотворення його основних характеристик.

Так, компанія DPA microphones сегментувала свою продукцію на декілька лінійок, за типами музичних інструментів, на які орієнтовано конкретну модель мікрофона відповідно. В її основний асортимент зараз входять мікрофони для мідних духових, для дерев’яних духових, для струнних, для перкусії і так далі.

У той самий час, в колекцію входять і мікрофони для роботи з голосом – вокальні моделі, зроблені по типу петлиці або гарнітури, на гнучкому тримачі-невидимці, зручні варіанти для концертної діяльності, які також можуть застосовуватися і на знімальному майданчику телебачення та кіно.

blank

Серед недоліків продукції DPA microphones виділити можна єдиний – дуже високу вартість навіть для моделей середнього рівня. Але, за словами фахівців інтернет-магазину Muzline, за таким прайсом стоїть безкомпромісна якість звучання, висока надійність, орієнтована на професійне використання та відповідні навантаження, продуманий ергономічний дизайн, що враховує потреби і безпеку користувача та гарантії якості на багато-багато років використання.