Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього спільного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Канівської міської ради та Канівської РДА, що відбулася у четвер, 21. Таким чином з понеділка, 25 травня відновлюється рух громадськогго транспорту на території Канівської ОТГ (Канів і Яблунів).

З неділі, 24 травня ц.р. – відновилися приміські перевезення по Канівському району.

За словами директора ТОВ «М+М», що здійснює автоперевезення в Каневі та Канівському районі, Євгенія Маланчева з 25 травня ц.р. також відновлюються обласні, а з 1 червня ц.р. – міжобласні перевезення.

Разом з тим пасажирам необхідно буде дотримуватися певних вимог, зокрема, всі пасажири мають бути в захисних масках, кількість пасажирів в автобусах обмежена – відповідно до кількості місць для сидіння, а на міжобласних перевезеннях – в межах 50% від кількості місць для сидіння.

Директор КП «Авто-Ріка» Богдан Припіяло запевнив, що місцевий автовокзал готовий до відновлення роботи.

– Безконтактні термометри маємо, засоби дезінфекції є, колектив проінструктований, автовокзал до роботи готовий, – наголосив керівник.

– Покищо рух міського транспорту відбуватиметься за графіком суботи, вивчимо ситуацію, подивимося, який буде пасажиропотік, і тоді визначимо чи доцільно пускати автобуси за звичайним графіком, чи не буде він збитковий, – наголосив Є.Маланчев.

Разом з тим, комісія вирішила, що покищо пільгових рейсів не буде, оскільки відповідна категорія населення є найбільш вразливою, а тому має перебувати в самоізоляції.

Щодо медичних працівників, які протягом карантину підвозилися на роботу спеціальним транспортом, то покищо підвезення здійнюватимуться і надалі.